SözcüVerified account

@gazetesozcu

Sözcü Gazetesi'nin resmi Twitter hesabıdır.

İstanbul
Joined November 2010

Tweets

You blocked @gazetesozcu

Are you sure you want to view these Tweets? Viewing Tweets won't unblock @gazetesozcu

 1. 3 minutes ago

  Deprem; Balıkesir, İzmir Çanakkale ve İstanbul‘dan da hissedildi.

  Show this thread
  Undo
 2. 7 minutes ago
  Undo
 3. Show this thread
  Undo
 4. Undo
 5. KILIÇDAROĞLU: Talebimiz; hiçbir ayrım yapmadan, huzur ve barış içinde birlikte yaşamak istiyoruz. Huzurlu bir Türkiye istiyoruz. Gelecek kaygısı olmayan, güven içinde yaşayan bir toplum istiyoruz.

  Show this thread
  Undo
 6. KILIÇDAROĞLU: Hakkı, hukuku ve adaleti kendi evimize, kendi mahallemize taşımak zorundayız. Adalet olunca herkesin işi, herkesin aşı olacak. – Bizim ülkemizin güzel insanları var. Ülkemiz en güzel yerde.

  Show this thread
  Undo
 7. KILIÇDAROĞLU: Huzur içinde barış içinde yaşamak istiyoruz. Gelecek kaygısı olmayan güven içinde yaşayan bir ülke istiyoruz. Adaletli bir devlet istiyoruz. Devletin dini adalettir. Bu adaleti sağlamak bütün siyasal partilerin, STK’ların görevi olmak zorundadır.

  Show this thread
  Undo
 8. KILIÇDAROĞLU: Devlet süreklidir ve bakidir. Vatanımızın sınırları vardır. Tasada ve kıvançta bir arada olmamızı sağlayan bir anayasamız vardır. 1921’den beri egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir ilkesi egemendir.

  Show this thread
  Undo
 9. Hafta boyunca Venüs ile Neptün'ün, Mars ile sert kontağı her türlü ilişkide gerginliklere sebep olacak. Bu sert gezegen etkileşimlerinin etkileri neler olacak? İşte yanıtı... Dinçer Güner yazdı... -[Summarize this news]

  Undo
 10. KILIÇDAROĞLU: Gelecek kaygısı olmayan güven içinde yaşayan bir ülke istiyoruz. Adaletli bir devlet istiyoruz. Devletin dini adalettir. Bu adaleti sağlamak bütün siyasal partilerin, STK’ların görevi olmak zorundadır.

  Show this thread
  Undo
 11. KILIÇDAROĞLU: Devlet süreklidir ve bakidir. Vatanımızın sınırları vardır. Tasada ve kıvançta bir arada olmamızı sağlayan bir anayasamız vardır. 1921’den beri egemenlik kayıtsız ve şartsız milletindir ilkesi egemendir. Huzur içinde barış içinde yaşamak istiyoruz.

  Show this thread
  Undo
 12. KILIÇDAROĞLU: Vicdanı olan herkes Osman Kavala‘ya haksızlık yapıldığını biliyor… Böyle bir adalet olabilir mi? AİHM serbest bırakın dedi, tercüme edilmedi diyerek geri cezaevine yolladılar. Hiç tercüme edilmezse ömür boyu cezaevinde mi kalacak?

  Show this thread
  Undo
 13. KILIÇDAROĞLU: Ocak ayı yeni bir başlangıç ancak Ocak ayının bizim için ayrı bir önemi var. Onat Kutlar, Uğur Mumcu, Metin Göktepe, Muammer Aksoy, Hrant Dink gibi aydınlarımız, gazetecilerimiz Ocak ayında öldürüldü.

  Show this thread
  Undo
 14. KILIÇDAROĞLU: – Elazığ ve Malatya depremlerinde yaşamını yitiren yurttaşlarımıza başsağlığı, yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. – CHP'li belediyeler de deprem bölgesine büyük katkılarda bulundular. Bütün belediye başkanlarımıza teşekkür ediyorum.

  Show this thread
  Undo
 15. Retweeted
  1 hour ago

  📢Trabzonspor ile Fenerbahçe arasında oynanacak olan müsabaka için düzenlenen Spor İl Güvenlik Kurulu toplantısı sona erdi. Sarı-lacivertli taraftarların alınmayacağı karşılaşmada 700'ü özel güvenlik olmak üzere toplam 2 bin 100 güvenlik personeli görev yapacak.

  Undo
 16. 1 hour ago
  Show this thread
  Undo
 17. 1 hour ago

  İBB, deprem toplanma alanlarını açıkladı! İşte İstanbulluları ilgilendiren o alanlar... -[Summarize this news]

  Undo
 18. 2 hours ago

  Nakibullah Rahman: Burada tüm milletten insanlar var ama ihtiyacı olan insanlar parklarda yerlerde yatıyor. Gelen yardımları ilk önce Suriyeliler götürülüyor. Biz yetkililere söylüyoruz ama sözümüz geçmiyor. Herkesin eşit görülmesi lazım.

  Show this thread
  Undo
 19. 2 hours ago

  Efkan Karabulut: Geçen gün bir hayırsever bir pikap battaniye getirdi, bazılarının bir sıraya girip aldıkları battaniyeyi başka bir tarafta minibüse yüklediklerini gördüm. Minibüsçüye parayla mı satıyorlardı yoksa başka yere mi götürüyorlardı bilmiyorum.

  Show this thread
  Undo
 20. 2 hours ago

  Efkan Karabulut: Sürsürü Mahallesi’ndeki evimiz hasar gördü. Bina için yıkım kararı çıkmış, eşyamızı içeriden alamıyoruz. Depremin ilk gecesinde bir otelde kaldık sabah ise çadıra geldik. İki üç gün soğuktan yatamadık, dün bir tane soba getirdiler.

  Show this thread
  Undo

Loading seems to be taking a while.

Twitter may be over capacity or experiencing a momentary hiccup. Try again or visit Twitter Status for more information.

  You may also like

  ·